Aeropod Sovo ,Wifi ,5 Minit From Airport Apartment Kota Kinabalu

Kota Kinabalu
Pangsapuri Aeropod Sovo ,wifi ,5 Minit From Airport Kota Kinabalu

Aeropod Sovo ,Wifi ,5 Minit From Airport Apartment Kota Kinabalu

Aeropod, 88000 kota kinabalu sabah, Kota Kinabalu, Malaysia Tunjukkan peta
Tetamu di bandar Kota Kinabalu akan menginap di apartmen Aeropod Sovo ,Wifi ,5 Minit From Airport Apartment.
Balai Seni Lukis Sabah terletak 2.4 km dari apartmen, sementara Pantai Tanjung Aru adalah 2.6 km jauhnya. Pusat Kota Kinabalu adalah kira-kira 4 km jauhnya dari tempat itu. Kafe TaukehFish Recipe terletak sejauh 450 meter.
Ia terletak 650 meter dari stesen keretapi North Borneo dan 350 meter dari Loudwater, stesen bas kereta api.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kota Kinabalu
Tarikan
  • Perdana Park - 1.3 km
  • Top Peak Travel - 1.5 km
  • Tanjung Aru Beach 2 - 1.6 km
  • Tadau Borneo Venture - 1.7 km
  • Tanjung Aru - 1.7 km
  • Star Marina Watersports - 2 km
  • Open University Malaysia - 2.1 km
  • Tunku Abdul Rahman Park - 2.1 km
  • Gaya Street (Sunday Market) - 4 km
  • Kota Kinabalu Central Market - 4 km
Lapangan terbang
  • Lapangan Terbang Antarabangsa Kota Kinabalu - 3.6 km
Stesen kereta api
  • North Borneo Railway - 400 m

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Wi-Fi

Kemudahan Bilik

  • Meja makan
  • TV skrin rata
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 23:00
Daftar keluar: dari 08:00 hingga 12:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Ra 21 Oct
Kh 22 Oct
tetamu
Mencari hotel di Kota Kinabalu